Team

Dirk Stachowitz
directie
+31 (0)6 - 53115871
dirk@logistore.nl

Wil Westerburger
directie
+31 (0)6 -21143313
wil@logistore.nl

Juanita Stachowitz
marketing & communicatie
+31 (0)6 – 12683861
juanita@logistore.nl

René van Veen
advies & realisatie
+31 (0)6 – 54653554
rene@logistore.nl

Victor Stachowitz
advies & realisatie
+31 (0)6 – 11473615
victor@logistore.nl

Martijn Meuldijk
advies & realisatie
+31 (0)6 - 83579920
martijn@logistore.nl

Alex van Overveld
Service Engineer
+31 (0)6 - 54214088
alex@logistore.nl

Onze teamleden zijn cum laude afgestudeerd in de praktijk.

Partners
In de praktijk zijn er vaak raakvlakken met andere specialismen dan onze core business. In dat geval is dat deel van uw vraagstuk bij een van onze partners in betere handen. Als u wilt brengen wij de desbetreffende partner op de hoogte van uw situatie en behoefte. Vervolgens zorgen we voor een kennismaking. Zo krijgt u toch de totaaloplossing die u nodig heeft.

Algemene voorwaarden Privacy Statement