Team

Dirk Stachowitz
Algemeen directeur
+31 (0)6 - 53115871
dirk@logistore.nl

Lennart Stachowitz
Operationeel directeur
+31 (0)6 - 83999850
lennart@logistore.nl

Roderick Verbunt
Account manager Intralogistiek
+31 (0)6 - 82217324
roderick@logistore.nl

Victor Stachowitz
Adviseur en project manager
+31 (0)6 – 11473615
victor@logistore.nl

Rogier Verhaar
Adviseur en projectmanager
+31 (0)6 - 82211064
rogier@logistore.nl

René van Veen
Warehousing expert
+31 (0)6 – 54653554
rene@logistore.nl

Juanita Stachowitz
Marketing & communicatie
+31 (0)6 – 12683861
juanita@logistore.nl

Alex van Overveld
Masterdata solutions engineer
+31 (0)6 - 13911391
alex@logistore.nl

Monique Boom
Backoffice & sales support
+31 (0)6 - 54214088
monique@logistore.nl

Onze teamleden zijn cum laude afgestudeerd in de praktijk.

Partners
In de praktijk zijn er vaak raakvlakken met andere specialismen dan onze core business. In dat geval is dat deel van uw vraagstuk bij een van onze partners in betere handen. Als u wilt brengen wij de desbetreffende partner op de hoogte van uw situatie en behoefte. Vervolgens zorgen we voor een kennismaking. Zo krijgt u toch de totaaloplossing die u nodig heeft.

Algemene voorwaarden Privacy Statement